Over zichzelf
In prive omstandigheden ben ik al begonnen in de paarden. Ik heb met zelf aangereden paarden gesprongen tot op 1.40 niveau.
Hoewel mijn hart bij de paarden ligt ben ik op dit moment bezig met een deeltijdopleiding fysiotherapie. Hierdoor zal ik vrijdags niet beschikbaar zijn. Alle andere dagen ben ik flexibel.
Ik ben op zoek naar een leuke, uitdagende baan naast mijn deeltijdopleiding fysiotherapie. Ik ben leergierig en ga graag aan de slag.
Veehouderij
Vervoer
Reisafstand
Over Agriwerker
Met onze achtergrond en onze passie voor de agrarische sector weten wij wie écht wie bij u past.
Een vast contactpersoon, korte lijnen en focus op resultaat. Wij denken met u mee en gaan voor de perfecte match.
Ontdek onze toegevoegde waarde nadat u contact heeft gelegd
Agriwerker denkt met u mee!
Wat zijn uw persoonlijke wensen? Wat heeft uw bedrijf nodig? Maar ook: wat heeft u als werkgever te bieden? U speelt met uw bedrijf een cruciale rol in onze zoektocht. Met onze kennis van de agrarische arbeidsmarkt gaan we op zoek naar de nieuwe medewerker. Met volle aandacht voor u, uw bedrijf én de kandidaat. Voor de perfecte match!
